top of page

SYSTEM NAPEŁNIANIA BUTLI TLENOWYCH

Butle z tlenem medycznym do domu – innowacyjne rozwiązanie HomeFill


Od niedawna udostępniamy naszym Pacjentom nowe rozwiązanie w postaci HomeFill, czyli systemów napełniania butli tlenowych. Urządzenie HomeFill stanowi połączenie stacjonarnego koncentratora tlenu oraz pompy umożliwiającej napełnianie butli w warunkach domowych. Ogromnym atutem jest możliwość jednoczesnego korzystania z koncentratora tlenu i napełniania butli przenośnej, co umożliwia nieprzerwane korzystanie z tlenu. Dzięki takiemu rozwiązaniu Pacjent może korzystać w domu z koncentratora stacjonarnego, a poza nim z przenośnego systemu butlowego.


System HomeFill – nieograniczony dostęp do butli z tlenem


Urządzenie HomeFill to skuteczne rozwiązanie dla każdego, kto korzysta z kondensatora tlenu na co dzień. Dzięki niemu szybko i łatwo napełnicie butle z tlenem medycznym w domu oraz te przeznaczone do umieszczenia w aparacie przenośnym. System HomeFill gwarantuje nieprzerwany dostęp do czystego tlenu, wszystkim, którzy tego potrzebują. Jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Dostarczy tlenu zarówno osobom starszym, jak i dzieciom.


Jego nowoczesna i wytrzymała konstrukcja gwarantuje wieloletnią żywotność sprzętu. Oferujemy system HomeFill w ramach dzierżawy. Za opłatą miesięczną urządzenie może stanąć w Twoim domu, zapewniając nieograniczony dostęp do butli z tlenem medycznym dla potrzebującego domownika.

HomeFill - "Domowa Fabryka Tlenu"
napełnianie butli tlenowych

Główne zalety:

• ogranicza kosztowne dostawy i napełnianie butli tlenowych

• jako rozwiązanie butlowe zapewnia pacjentom  zapas tlenu, który można wykorzystać w przypadku awarii stacjonarnego koncentratora tlenu, lub braku prądu, a także konieczności korzystania poza domem. 
• zapewnia nieograniczony zapas tlenu do wielokrotnego napełniania
• czystość tlenu powyżej 90%

bottom of page