top of page
Sprzedaż
           
PULSOKSYMETRY, INHALATORY

Nowoczesne technologie w coraz większym stopniu pomagają kontrolować i poprawiać stan naszego zdrowia. Urządzenia wykorzystujące zaawansowane rozwiązania techniczne są dziś dostępne nie tylko dla specjalistów, ale także dla każdego człowieka, który chce dbać o swoje zdrowie lub potrzebuje ich w procesie rehabilitacji. W tej kategorii prezentujemy pulsoksymetry napalcowe, inhalatory domowe i aparaty do treningu oddechu.

 

Proste w obsłudze pulsoksymetry napalcowe

Pulsoksymetry napalcowe to urządzenia mierzące saturację (stopień nasycenia tlenem) krwi tętniczej, a także tętna. Proste w obsłudze urządzenia dokonują pomiaru po założeniu na palec i naciśnięciu jednego przycisku. Zapewniają wynik badania z dużą dokładnością, do 2%. Właściwy odczyt wyników ułatwia elektroniczny wyświetlacz z dużymi cyframi, wyraźnie widocznymi również dla osób starszych. Urządzenie zawiera także słupkowy wskaźnik aktywności pulsu. Jest małe i lekkie - waży jedynie 60 gramów razem z bateriami. Przy zasilaniu 2 bateriami AAA działa nieprzerwanie do 30 godzin.

 

Inhalatory domowe z gwarancją na 3 lata

Dla osób ze schorzeniami dróg oddechowych oferujemy wysokiej jakości inhalatory domowe Microlife NEB 100B o dużej wydajności kompresora 12 l/min. w przystępnej cenie. Urządzenia gwarantują intensywny przepływ powietrza, wysoki stopień wydajności aerozolu, a także maksymalne ciśnienie wynoszące do 1,85 bar. Prezentowane inhalatory domowe Microlife NEB 100B mają wymiary 140x150x120 mm i wagę 1200 g. Zapewniają długi możliwy maksymalny czas pracy i są bardzo łatwe w obsłudze. Poznanie zasad pracy inhalatorów ułatwi dołączona instrukcja obsługi w języku polskim. Dowodem niezawodności ich działania jest gwarancja na 3 lata.

Aparaty do treningu oddechu

Aparaty do treningu oddechu TRI-GYM są przeznaczone do pracy w dwóch różnych trybach, całkowicie niezależnych od siebie. Pozwalają na prowadzenie rehabilitacji zarówno w trybie wdechu, jak i wydechu. Trenażer oddechowy składa się z trzech cylindrów o rosnącej szybkości przepływu powietrza, w których znajdują się kulki pomiarowe oraz z dołączonej do zestawy rurki z ustnikiem. Zapewnia możliwość regulowania oporu wdechu oraz wydechu przy pomocy dwóch specjalnych zaworów. Urządzenia posiadają instrukcję obsługi w języku polskim.

Pulsoksymetr napalcowy: 160 zł

Pulsoksymetr to urządzenie elektroniczne, które w bardzo łatwy sposób umożliwiające rzetelny pomiar natlenienia krwi. Proces ten nazywa się inaczej saturacją. Co więcej, posiadają również funkcję pomiaru pulsu. Pulsoksymetry napalcowe są niewielkie i proste w obsłudze. Dzięki temu znajdują swe zastosowanie zarówno w użytku profesjonalnym, jak i domowym. Jest to jedno z podstawowych urządzeń pomiarowych u sportowców oraz osób zmagających się z niewydolnościami dróg oddechowych, takimi jak na przykład astma.

Pulsoksymetr napalcowy umożliwia w bardzo łatwy sposób samodzielnie wykonać kontrolę poziomu natlenienia krwi. Wystarczy nałożyć go na palec, a pomiar zostanie przeprowadzony poprzez skierowanie strumienia świetlnego przez naczynia krwionośne. Niewątpliwym atutem jest dokładność urządzenia, zapewniająca rzetelny wynik uwzględniający 2% margines błędu. 

 

Główne zalety:

 • Lekki: 60g (z bateriami).

 • Prosty w obsłudze: wystarczy nałożyć na palec i nacisnąć jeden przycisk.

 • Zakres pomiaru saturacji: 0-100% (dokładność ± 2% przy >70%).

 • Zakres pomiaru tętna: 30-235 bpm (dokładność ± 2% przy >100bmp).

 • Wykres kształtu fali SpO2.

 • Słupkowy wskaźnik aktywności pulsu.

 • Zasilany 2 bateriami AAA wystarczającymi na 30 godzin ciągłego działania.

 • Pomiar oksyhemoglobiny w oparciu o światło

 • Wymiary: 58x32x34mm

Inhalator MICROLIFE NEB 100B: 140 zł

Inhalator to urządzenie, dzięki któremu w skuteczny sposób wykonać można zabieg leczniczy polegający na wprowadzeniu do dróg oddechowych pary. W zależności od schorzenia, do zbiornika prócz wody dodać można zalecane przez lekarza medykamenty, które trafią bezpośrednio do źródła problemu wraz z wdychaną mgiełką. Maksymalne ciśnienie urządzenia wynosi aż do 1,85 barów, co oznacza niezwykle skuteczną aplikację. 

Inhalator Microlife NEB 100B doskonale sprawdza się do przeprowadzania inhalacji podczas różnego rodzaju infekcji. Wdychanie takiej mgiełki zaleca się także profilaktycznie, przede wszystkim osobom zamieszkującym miejsca, w których notuje się niską jakość powietrza. Zabieg bowiem doskonale oczyszcza drogi oddechowe. Oczywiście inhalacje stosowane są pomocniczo również przy poważnych i przewlekłych schorzeniach oddechowych. Kompaktowe wymiary kompresora oraz niewielka waga sprawiają, że Inhalator Microlife NEB 100B z łatwością można przenosić i przechowywać. 

 

Główne zalety:

 • wydajność aerozolu 0,3ml/min.

 • wielkość cząstek: 4,9µm (MMAD z 0,9% NaCl

 • wielkość cząstek: 4,9mcg

 • zasilanie elektryczne: 230V

 • wydajność kompresora: 12 l/min

 • maksymalne ciśnienie: 1,85 bar

 • przepływ powietrza: 12l/min

 • czas pracy:30/30

 • waga: 1200g

 • rozmiar: 140x150x120 mm

 • 3 lata gwarancji

 • Instrukcja obsługi w języku polskim

trigym-aparat-do-treningu-oddychania.jpg

Tri-Gym pozwala na regularny trening czynności oddechowych. Przyrząd umożliwia wykonywanie skutecznych i sprawdzonych ćwiczeń we własnym domu. Składa się on z trzech cylindrów wskazujących prędkość przepływu powietrza oraz umieszczonych w nich, kolorowych kul. Dzięki systemowi dwóch niezależnych trybów działania, aparat zapewnia efektywny trening usprawniający zarówno wydolność wdechową, jak i wydechową. Powietrze wprowadzane jest do przyrządu przy pomocy rurki oraz ustnika. Efektywność oraz poziom intensywności treningów można samodzielnie kontrolować dzięki zaworom umożliwiającym regulację oporu. 

Aparat do treningu oddychania Tri-Gym polecany jest przede wszystkim dla osób, u których występują trudności związane z oddychaniem oraz dla zmagających się z zaburzeniami pulmonologicznymi. Obsługa przyrządu oraz same ćwiczenia na nim, są niezwykle proste. Co więcej, regularny trening zapewnia odczuwalne efekty, dzięki zwiększeniu pojemności płuc. Wśród nich wyróżnić można  między innymi polepszenie jakości oddychania, czy zmniejszenie bólu. 

 • Instrukcja obsługi w języku polskim

bottom of page