top of page

Wynajem koncentratora tlenu – cennik


W Patronus-med.com oferujemy szeroki wybór sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego w najlepszych cenach. Znajdziesz wśród nich nowoczesne stacjonarne i przenośne koncentratory tlenu, aparaty do oddychania oraz butle tlenowe. Dysponujemy również wszelkimi niezbędnymi akcesoriami, które pozwalają w bezpieczny i wygodny sposób korzystać z oferowanych przez nas urządzeń.


Nasz sklep ze sprzętem medycznym umożliwia zarówno zakup konkretnych urządzeń, jak i ich wynajem. W cenniku przedstawione są ceny zakupu oraz opłaty za miesięczną dzierżawę danego urządzenia. 


Ceny koncentratorów tlenu i innych urządzeń medycznych


Zadajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystkich stać na kupno własnego koncentratora tlenu. Są to przecież urządzenia dość drogie. Niektórzy też będą z nich korzystać jedynie okresowo, zakup sprzętu byłby wówczas nieopłacalny. W takiej sytuacji dzierżawa koncentratorów tlenu i innych sprzętów rehabilitacyjnych będzie bardzo korzystna. Oferujemy wynajem miesięczny ze stałą opłatą widoczną w cenniku. 


Koncentratory tlenu – poznaj naszą ofertę!


Możesz mieć pewność, że decydując się na kupno lub wynajem naszych koncentratorów tlenu i innych urządzeń, wybierasz produkty najwyższej jakości, posiadające wymagane atesty i certyfikaty. Urządzenia cechuje doskonała jakość wykonania, 100% bezpieczeństwa użytkowania oraz wieloletnia żywotność. Postaw już dziś na sprzęt medyczny i rehabilitacyjny od Patornus-med.com i ciesz się jego doskonałym działaniem. Gwarantujemy, że nasze urządzenia będą skutecznym wsparciem dla Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia!

 

Wszystkie podane ceny dotyczą 1 sztuki określonego produktu i są cenami brutto.

W celu złożenia zamówienia, prosimy o kontakt pisemny bądź telefoniczny.

bottom of page