top of page
Sprzedaż
           
AKCESORIA
DO TLENOTERAPII

Szybkozłączka przewodów tlenowych: 3 zł

Szybkozłączka przewodów tlenowych — połączenie skuteczności i niezawodności 

Podczas produkcji sprzętu medycznego nie ma miejsca na pomyłkę ani na elementy wadliwe. Oferując naszą szybkozłączkę przewodów tlenowych, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Należy ona do rzeczy, których nie może zabraknąć na żadnym oddziale szpitalnym, ponieważ to ona umożliwia pacjentowi korzystanie z dwóch urządzeń jednocześnie — z protezy powietrznej CPAP oraz z koncentratora tlenu. Niekiedy używana jest także w celu zapewnienia pacjentowi wentylacji mechanicznej. To profesjonalne i odpowiedzialne zastosowanie złączki sprawia, że kwestiami pierwszorzędnymi są najwyższa jakość użytych do produkcji tworzyw i materiałów, a także niebywała dbałość o szczegół. Powołując się na usatysfakcjonowanie dotychczasowych, wymagających klientów z całą pewnością możemy stwierdzić, że mogą nam Państwo zaufać, zarówno w przypadku złączki, jak i innych produktów obecnych na naszej stronie. 

Nawilżacz tlenowy: 30 zł

Nawilżacz tlenowy –  przeznaczenie

Jest to przezroczysty pojemnik na wodę destylowaną o pojemności około 0,4l, instalowany przy koncentratorze tlenu. Jego zadaniem jest zwiększenie wilgotności powietrza  dostarczanego pacjentowi. Zastosowanie nawilżacza tlenowego zapobiega wysychaniu śluzówki nosa i ust, co zapewnia użytkownikowi komfort przy dłuższej tlenoterapii. Nawilżacz tlenowy powoduje również wyciszenie pracy koncentratora. Podziałka umieszczona na butelce pozwala kontrolować poziom wody.

Nawilżacz tlenowy – zalety:

- wykonany z bezpiecznego  tworzywa pozbawionego  materiałów toksycznych,

- wyposażony w zawór bezpieczeństwa,

- dostosowany do większości koncentratorów występujących na rynku,

- bezpieczny w użytkowaniu i łatwy do utrzymania w czystości,

- wymienny i nieskomplikowany  w montażu

Nawilżacz tlenowy: cena 30 zł

Podana cena jest ceną brutto i dotyczy jednej sztuki.

Przewody tlenowe z zastosowaniem do urządzeń medycznych

 

Przewody tlenowe, dostępne w ofercie stanowią uniwersalny element, umożliwiający tlenoterapię bierną oraz inhalację za pomocą urządzeń stacjonarnych. Dzięki końcówkom, które są uniwersalne, sterylne dreny tlenowe odpowiednie są do typowych urządzeń, takich jak koncentratory tlenu, dozowniki tlenu, butle tlenowe, maseczki oraz inhalatory.

Dostępne przewody tlenowe

Szerokie zastosowanie przewodów tlenowych idzie w parze z niską ceną. Oferowane przewody tlenowe dostępne są w trzech długościach: 

  • przewód tlenowy o długości 2,10 m (5 zł)

  • przewód tlenowy o długości 4,26 m (8 zł)

  • przewód tlenowy o długości 7,26 m (10 zł)

Praktyczne, niezawodne przewody tlenowe

Przewody tlenowe, wykonane z materiału odpornego na uszkodzenie w wyniku zaginania są elastycznymi drenami, zapewniającymi prawidłowy przepływ tlenu. Długi termin przydatności, wysokiej jakości materiał, trzy warianty długości do wyboru oraz atrakcyjna cena zachęcają do zakupu.

Wąsy tlenowe o długości 2,10 m: 4 zł

Wąsy tlenowe o szerokim zastosowaniu

Wąsy tlenowe służą do podawania tlenu przez nos. Mają one szerokie zastosowanie. Używane są przez szpitale, pogotowie ratunkowe, ośrodki lecznicze i opiekuńcze. Są powszechnie stosowane również w opiece w domu. Cewniki do podawania tlenu są lekkie i wygodne w użytkowaniu. Wąsy tlenowe wykorzystywane są w tlenoterapii, która kiedyś dostępna była tylko w specjalistycznych placówkach - obecnie pacjenci mogą z niej korzystać w domu.

Zalety wąsów tlenowych

Cewniki do podawania tlenu o długości 2,10 m zapewniają pacjentowi komfort i wygodę. Są miękkie i nie zatrzymują dopływu tlenu, gdy pacjent się porusza. Wyposażone są w miękkie końcówki, dzięki czemu ich użytkowanie nie powoduje dyskomfortu. Wąsy tlenowe są przezroczyste, a materiał, z którego je wykonano jest przyjazny dla zdrowia.

Kotwica 1
Kotwica 2
Kotwica 3
Kotwica 4
Kotwica 5
bottom of page