top of page

Tlenoterapia zwierząt - Koncentrator tlenu dla psa i kota

Według świętego Franciszka zwierzęta to nasi bracia mniejsi. Oferują nam swoją bezwarunkową miłość, a my powinniśmy odwdzięczyć się im tym samym. Miłość do ukochanego pupila to nie tylko zapewnienie mu ciepła i posiłków. To również dbanie o jego zdrowie. Okazuje się, że tak samo jak ludzie, zwierzęta również w niektórych schorzeniach doskonale reagują na tlenoterapię. Wychodząc naprzeciw takiemu zapotrzebowaniu postanowiliśmy kilka z naszych urządzeń przeznaczyć wyłącznie pod wynajem dla zwierząt.

 

Koncentratory, które są oferowane dla zwierząt to:

Koncentrator tlenu dla zwierząt EverFlo Pilips Respironics
Koncentrator tlenu da zwierząt Invacare - Perfecto 2
Koncentrator tlenu da zwierząt Invacare - Platinum S

EverFlo - Philips Respironics

Invacare - Perfecto 2

Invacare - Platinum S

Oferowane przez naszą firmę koncentratory tlenu charakteryzują się jednym z najniższych wskaźników emisji hałasu. W przypadku ludzi ma to ogromny wpływ na komfort użytkowania urządzenia. Koncentratory stosowane są głównie nocą, a wtedy nadmierny hałas byłby dodatkowo uciążliwy. W przypadku zwierząt niski poziom emisji hałasu ma chyba jeszcze większe znaczenie. Zwierzęta mają przeważnie znacznie bardziej rozwinięty i czuły zmysł słuchu.

 

Hałas, dla nas pozostający na granicy słyszenia, dla naszych pupili może być nie do zniesienia.Kolejną modyfikacją, która dostosowuje koncentratory tlenu do potrzeb naszych milusińskich są namioty tlenowe. W przypadku ludzkich pacjentów podawanie tlenu odbywa się za pomocą specjalistycznej maski lub wąsów. W przypadku zwierząt zastosowanie takiej techniki nie przyniesie spodziewanego rezultatu. Prosta konstrukcja takiego namiotu umożliwia jego samodzielną budowę w przypadku braku gotowego rozwiązania. Czasem zastosowanie domowej konstrukcji dodatkowo zmniejsza stres naszego pupila. Domowa konstrukcja nie pachnie obco, pachnie domem, opiekunem, innymi domownikami

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

tlen dla zwierząt, tlen dla psa
koncentrator tlenu zwierzęta
tlenoterapia kot
bottom of page