top of page
Szukaj
  • patronus-med

Przenośne koncentratory tlenu – dlaczego warto?

Przenośne koncentratory tlenu to znakomite rozwiązanie dla osób, które korzystają z tlenoterapii, ale pragną pozostać aktywne i nie chcą ograniczać swojego codziennego funkcjonowania. W takiej sytuacji wersje przenośne sprawdzą się idealnie. Poznajcie ich największe zalety.Tlenoterapia to popularna i skuteczna forma leczenia wielu chorób. Do najczęstszych schorzeń, które wymagają regularnego oddychania tlenem należą przewlekłe choroby płuc, niewydolność oddechowa, ciężkie przypadki astmy czy nowotwory układu oddechowego. By móc zwiększyć komfort codziennego funkcjonowania pacjentów, warto sięgnąć po przenośny aparat tlenowy, który umożliwia realizowanie tlenoterapii bez konieczności rezygnowania z ulubionych pozadomowych aktywności. To znakomite rozwiązanie, które posiada wiele zalet.


Przenośne koncentratory tlenu – dyskretne i praktyczne

Przenośne aparaty tlenowe zostały tak zaprojektowane, by umożliwić wygodne korzystanie z nich na co dzień. Większość modeli ma kształt i wygląd praktycznej torby, którą można przewiesić przez ramię. Taki wygląd nie wzbudza zainteresowania innych przechodniów i pozwala nam swobodnie poruszać się poza domem, nie zwracając niechcianej uwagi.

Do tego przenośne koncentratory tlenu są lekkie i wygodne w użyciu. W ofercie znajdują się aparaty pulsacyjne, jak i działające stale. Te pierwsze wymagają wykonywania świadomych wdechów przez nos, by uruchomić ich działanie. Drugie natomiast podają tlen nieprzerwanie, bez względu na proces oddychania pacjenta.


Dodatkową zaletą oferowanych produktów jest niewielka waga, która pozwala na ich swobodne noszenie nawet kilka godzin bez uczucia obciążenia. Istnieją także wersje z plecakiem, które jeszcze bardziej zwiększają komfort korzystania z urządzeń. W ofercie Patronus – med znajdziecie przenośne koncentratory tlenu działające nieprzerwanie nawet do 6 godzin. W tym czasie można zrobić porządny spacer, zakupy czy załatwić ważne sprawy na mieście, nie martwiąc się o odpowiednią podaż tlenu.


Przenośne koncentratory tlenu – kup lub wypożycz na Patronus-med.com

Potrzeby pacjentów korzystających z tlenoterapii są różne i w Patronus-med wychodzimy im naprzeciw, oferując możliwość kupna lub wypożyczenia przenośnego koncentratora tlenu.

Nie wszyscy potrzebują korzystać z tego typu urządzenia na stałe. Część pacjentów używa aparatów tlenowych tylko przez jakiś czas np. w okresie rekonwalescencji po zabiegu chirurgicznym. Takim właśnie osobom polecamy wypożyczenie przenośnego koncentratora tlenu. To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy.


Z kolei tym, którzy potrzebują tego rodzaju urządzenia na stałe, polecamy zakup nowego sprzętu na własny użytek. W Patronus – med oferujemy zupełnie nowe koncentratory tlenu z 3-letnią gwarancją. Każde z urządzenie wyposażone jest w niezbędne do użytku akcesoria. Dzięki temu aparat wyciągnięty z opakowania od razu jest gotowy do pracy.


Postaw na pełną swobodę i aktywność każdego dnia, dzięki przenośnym koncentratorom tlenowym. Wybierając produkty z atrakcyjnej oferty Patronus-med, możesz mieć pewność, że stawiasz na sprzęt wysokiej jakości, trwały, funkcjonalny i łatwy w obsłudze. Dzięki niemu codzienna tlenoterapia będzie jeszcze prostsza niż do tej pory.

8 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page